Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë e memories WD Micro SDHC Purple 32GB 80MB/s UHS-I

Kodi i produktit:
236505
EAN:
7180378635424
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
WDD032G1P0A
Lansuar:
12. 5. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartelë e memories WD Micro SDHC Purple është e dizajnuar për ruajtjen e inçizimeve për sistemet e kamerave për mbikqyrje. Është shumë rezistente në ndryshim të temperaturave deri në ekstremet -25 dhe +80 grade Celsius. Kartela ka kapacitet prej 32GB dhe është rezistente ndaj ujit. Kjo kartelë bën transferimin e të dhënave me shpejtësi leximi deri në 80 MB/s dhe shkrimi deri në 50MB/s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7180378635424
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
WDD032G1P0A
Lansuar:
12. 5. 2018
Prodhuesi:
Western Digital
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Kartelë e memories WD Micro SDHC Purple 32GB 80MB/s UHS-I edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE