Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Memorie Kingston Micro SDHC Canvas Go! 32GB 90MB/s UHS-I U3 + përshtatës SD

Kodi i produktit:
231649
EAN:
740617276343
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDCG2/32GB
Lansuar:
2. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
21.50 
Ju kurseni : 7.00   (33%)
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
33% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karta e memories UHS-10 e KingSonic microSDHC / microSDXC, klasa 10 mund të përdoret në telefona celularë të mençur, tableta ose kamera portative. Me shpejtësi, ju lejon të regjistroni video Full HD dhe është i përshtatshëm për përdorim në kushte të jashtme (për kamera dhe dronë). Vjen me një kapacitet prej 32 GB, ku mund të ruani të dhënat tuaja. Ky model i kartës së memories Kingsoft microSDXC Class 10 UHS-I përputhet me klasën 10 dhe UHS-I, i cili siguron shpejtësi të mjaftueshme deri në 45MB / s kur kur shkruan dhe deri në 90MB / s gjatë leximit. Karta është rezistente ndaj rrezeve X, ujit, temperaturave të larta dhe vibracioneve. Përfshihet një përshtatës i madhësisë standarde SD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617276343
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDCG2/32GB
Lansuar:
2. 3. 2018
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
Kingston
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Memorie Kingston Micro SDHC Canvas Go! 32GB 90MB/s UHS-I U3 + përshtatës SD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE