Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie microSD Kingston 16GB, SD adapter

Kodi i produktit:
188440
EAN:
740617253344
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
SDCIT/16GB

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Nëse keni problem me hapësirë në telefonin tuaj apo kamerat digjitale Kingston ju ofron zgjedhje për problemin tuaj. Në këtë ofertë ju mund të pajiseni me kartelën microSD me kapacitet prej 16 GB e cila ofron një kualitet të lart. Përveç kartelës microSD është përfshirë edhe përshtatësi që mund ta përdorni në kamerat digjitale, laptop apo pajisjet të cilat e kanë portin Pd. Kartela microSD ka shpejtësinë e shkrimit prej 45 MB kurse për shpejtësinë e leximit kartela mundëson të bëni prej 90 Mb / s. Përshtatësi dhe kartela microSD janë të punuara nga një material i cili ofron kualitet të lart dhe të qëndrueshëm dhe gjithashtu mund të rezistoj në temperatura të larta dhe nga rrezet X.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617253344
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
SDCIT/16GB
Lansuar:
27 Prill 2016
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
UHS I:
Klasa 1
Vendi i origjinës:
Guatemala

Bashkangjitja Kartë memorie microSD Kingston 16GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE