Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartelë e memories Samsung Micro SDXC EVO Plus 64GB UHS-I U3 + lexues SD

Kodi i produktit:
215267
EAN:
8806088676555
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
MB-MC64GA/EU
Lansuar:
2. 6. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një kartë memorie e shpejtë e llojit micro SDXC UHS-I me një kapacitet prej 64 gigabajt me një shpejtësi minimale prej 3 0 megabajt / sek, UHS-I (U3) me shpejtësi leximi deri në 100 megabajt / sek dhe regjistrimi 60MB / sek. Përfshihet një përshtatës SD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806088676555
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
MB-MC64GA/EU
Lansuar:
2. 6. 2017
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
Samsung
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Kartelë e memories Samsung Micro SDXC EVO Plus 64GB UHS-I U3 + lexues SD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE