Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë e memories Samsung Micro SDXC EVO Plus, 64GB, UHS-I U3 + përshtatës SD

Kodi i produktit:
215267
EAN:
8806088676555
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
MB-MC64GA/EU
Lansuar:
2. 6. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një kartë e memories e shpejtë e llojit micro SDXC UHS-I me një kapacitet prej 64 GB me një shpejtësi minimale prej 30 MB/s, UHS-I (U3) me shpejtësi leximi deri në 100 MB/s dhe regjistrimi 60 MB/s. Përfshihet një përshtatës SD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806088676555
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
MB-MC64GA/EU
Lansuar:
2. 6. 2017
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
Samsung
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Kartë e memories Samsung Micro SDXC EVO Plus edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE