SanDisk Micro SDHC Ultra Android 16GB 48MB/s UHS-I

Kodi i produktit:
223322
EAN:
619659161613
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16+
Kodi i prodhuesit:
SDSQUNS-016G-GN3MN
Prodhuesi:
SanDisk

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karta Micro SDHC Ultra ka një kapacitet prej 16 GB.

I përket klasës së 10 me një shpejtësi minimale prej 10 MB / s.

Gjithashtu i takon klasës UHS-I, e cila i jep kartës një shpejtësi leximi deri në 48MB / s.

Ideal për ngarkim më të shpejtë dhe drejtimin e aplikacioneve.

Është e përsosur për pajisjet mobile me Android.

Vlerësimet

Shpejtesia e leximit 77MBs, shpejtesia e shkrimit 22MBs. Super per nje microsd.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659161613
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16+
Kodi i prodhuesit:
SDSQUNS-016G-GN3MN
Prodhuesi:
SanDisk
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja SanDisk Micro SDHC Ultra Android 16GB 48MB/s UHS-I edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE