Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë memorie Transcend Micro SDHC Premium 400 x 16GB Klasa 10

Kodi i produktit:
121897
EAN:
760557825029
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
TS16GUSDCU1
Lansuar:
24 Janar 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 
Ju kurseni : 2.00   (21%)
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Falë performancës së lartë dhe çmimit të përballueshëm, kartat e prodhuara nga kompania Transcend janë më të popullarizuarat. Këto karta gjejnë përdorim në telefona, Mp3 players, PDA, tabletë dhe shumë pajisje të tjera të ngjashme. Kjo kartë ofron hapësirë të madhe për ruajtjen e të dhënave si dhe transferimin e tyre. Këto karta mund të përdoren me kompjuterët standard. Këto karta kanë kapacitet prej 16GB dhe bën transferimin e të dhënave me shpejtësi prej 10MB/s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
760557825029
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
TS16GUSDCU1
Lansuar:
24 Janar 2013
Prodhuesi:
Transcend
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
UHS I:
Klasa 1

Bashkangjitja Kartë memorie Transcend Micro SDHC Premium 400 x 16GB Klasa 10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE