Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie Transcend Micro SDHC Premium 400 x 16GB Klasa 10

Kodi i produktit:
121897
EAN:
760557825029
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
TS16GUSDCU1
Lansuar:
24 Janar 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Falë performancës së lartë dhe çmimit të përballueshëm, kartat e prodhuara nga kompania Transcend janë më të popullarizuarat. Këto karta gjejnë përdorim në telefona, Mp3 players, PDA, tabletë dhe shumë pajisje të tjera të ngjashme. Kjo kartë ofron hapësirë të madhe për ruajtjen e të dhënave si dhe transferimin e tyre. Këto karta mund të përdoren me kompjuterët standard. Këto karta kanë kapacitet prej 16GB dhe bën transferimin e të dhënave me shpejtësi prej 10MB/s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
760557825029
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
TS16GUSDCU1
Lansuar:
24 Janar 2013
Prodhuesi:
Transcend
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
UHS I:
Klasa 1
Vendi i origjinës:
Switzerland

Bashkangjitja Kartë memorie Transcend Micro SDHC Premium 400 x 16GB Klasa 10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE