Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Këllëf CellularLine ANTI-GRAVITY për Apple iPhone 8

Kodi i produktit:
222203
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8018080301964
I përdorshëm me:
Apple iPhone 8
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
ANTIGRAVCIPH8T

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.58 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrojtësja CellularLine ANTI-GRAVITY është perfekt për iPhone-in X tuaj. Mbulesa është bërë nga një material gome fleksibël dhe i qëndrueshëm që mbron telefonin tuaj jo vetëm nga gërvishtjet dhe rëniet. Nërsa, pjesa mbapa është shumë ngjitëse, duke lejuar që telefoni të mund të lidhet me qelq, gjë që e bën atë ideal për të bërë selfie dhe për të inçizuar video mahnitëse.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8018080301964
I përdorshëm me:
Apple iPhone 8
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
ANTIGRAVCIPH8T
Lansuar:
13. 9. 2017
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE