Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Këllëf Guess Iridescent Book Black për iPhone X, zezë

Kodi i produktit:
224985
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
3700740407868
I përdorshëm me:
Apple iPhone X
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
GUFLBKPXIGLTBK

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefonat janë pajisje delikate dhe vëmendje duhet kushtuar mbrojtjes së tyre. Mbrojtësi ] Guess vjen me material të cilësisë së lartë dhe mbron telefonin tuaj nga dëmtimet e jashtme, goditjet apo gërvishtjet. Ky mbrojtës mbron pjesën e pasme dhe të përparme si dhe vjen me prerje precize që nuk pengon funksionin e butonave apo kamerës. Mbrojtësi vjen me ngjyrë të zezë për telefonat iPhone X.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
3700740407868
I përdorshëm me:
Apple iPhone X
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
GUFLBKPXIGLTBK
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Ngjyra:
Zezë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE