Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës celulari CONNECT IT CI-212 M4

Kodi i produktit:
143452
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595610601355
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CONNECT IT CI-212 M4 është mbajtës praktik dhe i ndryshëm që shërben për mbajtjen e celularit në dorë. Produkti i mban celularët e dimensioneve 12.5 x 6 x 2 cm, siç është iPhone 5 ose celularët tjerë me ekran 4”. Materiali kualitativ bën që celulari të ketë mbrojtje të madhe ndaj dëmeve mekanike, e gjithashtu të jetë rezistent ndaj ujit dhe lagështisë. Kësisoj, produkti është i destinuar për sporte dhe rekreacione.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595610601355
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
CI-212
Lloji i mbështjellësit:
Sport
Materiali:
Neopren, plastikë
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Connect IT
Rezistente ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE