Mbajtëse neopreni CELLY ARMBAND për celular me madhësi 5", XL, ngjyrë rozë

Kodi i produktit:
235703
Diagonalja (inç):
5
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8021735731184
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.75 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësja CELLY ARMBAND është zgjidhja e përsosur për të mbajtur celularin tuaj afër vetes gjatë aktiviteteve sportive dhe në të njëjtën kohë t'i keni duart e lira për ushtrimet e ndryshme. Thjesht vendoseni në dorën tuaj, vendoseni celularin me madhësi deri në 5" dhe vazhdoni aktivitetet pa telashe. Mbrojtësja ka sipërfaqe plotësisht transparente për t'ju mundësuar të përdorni celularin pa e nxjerrur jashtë, është rezistente ndaj ujit dhe pluhurit, ka hapësirë për vendosjen e dëgjueseve apo kufjeve tuaja si dhe vjen me ngjyrë rozë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja (inç):
5
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8021735731184
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
ARMBANDXLPK
Lansuar:
15. 5. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Sport
Materiali:
Neopren
Ngjyra:
Zezë, rozë
Prodhuesi:
CELLY
Ueb-i i prodhuesit:
Celly.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE