Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështjellës Apple iPhone 8 / 7, kuq

Kodi i produktit:
222496
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
1901984966902
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7, Apple iPhone 8
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MQHA2ZM/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

61.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 10.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbështjellësi origjinal për Apple iPhone 7/8 i bërë nga lëkura e hollë por shumë e qëndrueshme. Përbërja e brendshme e mikrofibrave rrit mbrojtjen e telefonit dhe qasjen e lehtë në të gjitha funksionet. Po ashtu ka formë ergonomike, gjë që e bën të përshtashëm në duart e çdo pordoruesi. Ka ngjyrë të kuqe elegante.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
1901984966902
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7, Apple iPhone 8
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MQHA2ZM/A
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
Lëkurë
Ngjyra:
Kuq
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE