Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështjellës Apple iPhone 8 Plus / 7 Plus, kaltër

Kodi i produktit:
222482
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
1901984964922
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7 Plus, Apple iPhone 8 Plus
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MQGY2ZM/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zgjidhja e përkryer për mbrojtje cilësore të iPhone 8 Plus / 7 Plus. Ka një dizajn të hollë dhe elegant me përbërje silikoni. Zgjidhni një nga ngjyrat në dispozicion dhe mbrojeni iPhone 8 Plus / 7 Plus me pajisje origjinale të Apple për të rritur pamjen e tyre elegante në një nivel edhe më të lartë. Përputhshmëria 100% siguron mbrojtje të përsosur. Nuk pengon qasjen në të gjithë butonat. Ka ngjyrë të kaltër të errët.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
1901984964922
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7 Plus, Apple iPhone 8 Plus
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MQGY2ZM/A
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
Silikon
Ngjyra:
Kaltër e errët
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE