Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështjellës Apple iPhone 8 Plus / 7 Plus, rozë

Kodi i produktit:
222487
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
1901984965530
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7 Plus, Apple iPhone 8 Plus
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MQH22ZM/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

58.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 9.75 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo mbështjellëse është zgjedhja e duhur për mbrojtje kualitative të telefonit tuaj iPhone 7/8 Plus. Mbështjellësja është nga silikoni i butë dhe i mëndafshtë çka e bënë shumë të përshtatshme për ta mbajtur. Nuk do iu duhet ta hiqni fare nëse doni ti përdorni kamerën, mikrofonin dhe konektuesit. Vjen me ngjyrë rozë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
1901984965530
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7 Plus, Apple iPhone 8 Plus
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MQH22ZM/A
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
Silikon
Ngjyra:
Rozë
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE