Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështjellës CELLY Gelskin për Apple iPhone 7, transparent

Kodi i produktit:
199039
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8021735721383
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
GELSKIN800

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.58 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefonat janë pajisje të ndjeshme prandaj mbrojtjes së tyre duhet t'i kushtohet vëmendje e veçantë. Për këtë arsye kompania CELLY ofron mbështjellësin mbrojtës Gelskin të dizajnuar për telefonin e mençur iPhone 7. Ky mbështjellës është i punuar nga materiali i hollë elastik, që përshtatet në mënyrë të përsosur me telefonin tuaj. Përmes hapjeve adekuate mbështjellësi iu mundëson qasje në tërë portet dhe butonat e telefonit. Mbështjellësi e mbron telefonin tuaj nga goditjet, gërvishtjet dhe papastërtitë. Për më tepër ky mbështjellës është rezistent ndaj rrëshqitjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8021735721383
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
GELSKIN800
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
Silikon
Ngjyra:
Transparent
Prodhuesi:
CELLY
Ueb-i i prodhuesit:
Celly.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE