Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështjellës FIXED për iPhone 5 / 5S / SE, transparent

Kodi i produktit:
205572
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680067848
I përdorshëm me:
Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 5SE
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
FIXTCS-002

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefonat celularë janë të ekspozuar vazhdimisht ndaj dëmtimeve ose gërvishtjeve dhe kështu duhet të mbrohen. Ky është një mbështjellës transparent për telefonat iPhone 5 / 5S / SE. Është shumë i këndshëm në të prekur dhe në saje të dizajnit të tij, nuk ia heq elegancën telefonit tuaj. Mbron telefonin tuaj nga gërvishtjet, pluhuri ose dëmtime tjera. Ky mbështjellës është lehtë i përshtatshëm dhe vendoset lehtë në pajisje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680067848
I përdorshëm me:
Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 5SE
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
FIXTCS-002
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
TPU
Ngjyra:
Transparent
Prodhuesi:
FIXED

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE