Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështjellës karikues Apple për iPhone 7, i bardhë

Kodi i produktit:
198309
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
1901980077428
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MN012ZM/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
119.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 19.92 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A dëshironi një mbrojtës i cili në të njëjtën kohë shërben edhe për të karikuar telefonin tuaj? Atëherë zgjedhja e duhur për ju është mbështjellësi Apple që është i dizajnuar për telefonin iPhone 7. Si bateria ashtu edhe telefoni mund të karikohen në të njëjtën kohë. Mbështjellësi është i punuar nga një silikon i hollë dhe i qëndrueshëm, që është shumë i përshtatshëm për ta mbajtur në dorë. Vendosja dhe heqja e këtij mbështjellësi është shumë e lehtë. Të gjitha portet, butonat dhe kamera e telefonit janë të qasshme edhe kur mbështjellësi është i vendosur. Ngjyra me të cilën vjen ky mbështjellës është e bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
1901980077428
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MN012ZM/A
Lloji i mbështjellësit:
Bateri, mbulesë e pasme
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE