Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështjellës për Apple iPhone 8 / 7, i bardhë

Kodi i produktit:
222471
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
1901984963178
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7, Apple iPhone 8
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MQGL2ZM/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
46.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.75 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbëshjellës origjinale për Apple iPhone 7/8 bërë nga silikoni i hollë por shumë i qëndrueshëm. Përbërja e brendshme e mikrofibrave rrit mbrojtjen e telefonit dhe qasjen e lehtë në të gjitha funksionet. Ka ngjyrë të bardhë elegante.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
1901984963178
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7, Apple iPhone 8
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MQGL2ZM/A
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
Silikon
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE