Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështjellës për Apple iPhone 8 / 7, i kaftë

Kodi i produktit:
222492
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
1901984966384
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7, Apple iPhone 8
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MQH72ZM/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
61.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 10.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbështjellës origjinal për Apple iPhone 8/7 punuar prej lëkure të cilësisë së lartë evropiane. Rreshtimi i përsosur i mikrofibrave rrit mbrojtjen e telefonit dhe siguron qasje të lehtë në të gjithë butonat. Ky mbështjellës është mbrojtja e përsosur për telefonin tuaj. E mbron atë nga gërvishtjet, pluhuri dhe dëmtimi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
1901984966384
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7, Apple iPhone 8
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MQH72ZM/A
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
Lëkurë
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE