Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështjellës për Apple iPhone 8 Plus / 7 Plus, i kuq

Kodi i produktit:
222507
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
1901984968982
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7 Plus, Apple iPhone 8 Plus
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MQHN2ZM/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

61.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 10.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbështjellëse origjinale dizajnuar për Apple iPhone 8 Plus / 7 Plus e bërë nga lëkura evropiane e cilësisë së lartë. Përmbajtja e mbështjellësit me mikrofibra rrit mbrojtjen e telefonit dhe siguron qasje të lehtë në të gjithë butonat e telefonit. Ky mbështjellës është mbrojtja e përsosur për iPhone tuaj. E mbron atë nga dëmtimet, pluhuri dhe gërvishtjet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
1901984968982
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7 Plus, Apple iPhone 8 Plus
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MQHN2ZM/A
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
Lëkurë
Ngjyra:
Kuq
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE