Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështjellës për Apple iPhone 8 Plus / 7 Plus, i zi

Kodi i produktit:
222479
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
1901984964540
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7 Plus, Apple iPhone 8 Plus
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MQGW2ZM/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

51.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 8.58 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbështjellës origjinale për Apple iPhone 8 Plus / 7 Plus bërë nga silikoni i hollë dhe i qëndrueshëm. Përbërja e brendshme me mikrofibra rrit mbrojtjen e telefonit dhe qasjen e lehtë në të gjitha funksionet. Ka ngjyrë elegante të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
1901984964540
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7 Plus, Apple iPhone 8 Plus
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MQGW2ZM/A
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
Silikon
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE