Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështjellës Spigen Liquid Armor për iPhone 7+, i zi

Kodi i produktit:
199489
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8809466646416
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7 Plus
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
043CS20525

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.42 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Spigen është kompani e cila merret me prodhimin e aksesorëve për celularë, MP3, tablet apo laptopa. Kompania karakterizohet nga kualiteti i lartë i produkteve të cilat i sjellë. Tani Spigen ka sjellë aksesorin për iPhone 7+, i cili është mbështjellës me dizajn elegant dhe që e mbron pajisjen nga gërvishtjet, dëmet dhe pluhuri. Mbështjellësi ofron qasje të plotë në ekranin e celularit, portet dhe butonat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8809466646416
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7 Plus
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
043CS20525
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
TPU
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Spigen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE