Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështjellës Spigen Rugged Armor për iPhone 7, i zi

Kodi i produktit:
199330
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8809466645570
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
042CS20441

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rugged Armor është mbështjellës nga marka Spigen i dizajnuar për iPhone 7. Ky mbështjellës ofron mbrojtje maksimale për telefonin tuaj nga goditjet, gërvishtjet dhe ndotjet e mundshme. Pos kësaj ky mbështjellës vetëm sa vë në pah akoma më shumë linjat e telefonit tuaj dhe ju lejon të keni qasje në të gjithë butonat dhe portet e telefonit. Ngjyra me të cilën vjen ky produkt është e zezë.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8809466645570
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
042CS20441
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
TPU
Ngjyra:
Transparent
Prodhuesi:
Spigen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE