Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështjellës Spigen Ultra Hybrid për iPhone SE/5s/5, hiri në të gjelbër

Kodi i produktit:
189540
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8809466644016
I përdorshëm me:
Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
041CS20248

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.08 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbështjellësi i pasmë i prodhuar nga Spigen nën emërtimin Ultra Hybrid është i planifikuar për telefonat Apple iPhone SE/5s/5. Duke qenë se ky mbështjellës është i prodhuar në veçanti për këtë model, të gjithë kontrolluesit dhe lidhësit janë lehtë të qasshëm, si edhe pjesa e kamerës është e hapur. Pajisja i absorbon për mrekulli dridhjet dhe goditjet. Mbështjellësi e mbron telefonin tuaj nga gërvishtjet, pluhuri apo zbut dëmtimin në rast të rënies së pajisjes tuaj. Ky aksesor është përputhshmëri të qind për qindtë me pajisjen tuaj të vlefshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8809466644016
I përdorshëm me:
Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
041CS20248
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Ngjyra:
Transparent, hirtë
Prodhuesi:
Spigen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE