Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështjellës UAG për iPhone 7 / 6S

Kodi i produktit:
206525
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8547780067394
I përdorshëm me:
Apple iPhone 6s, Apple iPhone 7
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
UAG-IPH7/6S-L-AS

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

UAG është mbështjellës për iPhone 7 / 6S. Përbëhet nga një material shumë i qëndrueshëm dhe ofron mbrojtje të lartë për pajisjen tuaj mobile. Ky produkt ka kaluar në teste ushtarake për të siguruar pajisjen e përsosur të mbrojtjes. Qëndrueshmëria e tij është aq ekstreme sa që i plotëson standardet ushtarake. (MIL STD 810G 516,6). Mbështjellësi UAG siguron mbrojtje maksimale për anën e pasme, seksionet anësore dhe qoshet, që janë pjesët më të ndjeshme ndaj dëmtimeve. E gjitha kjo duke ruajtur qasjen e lehtë në ekran, butona dhe porte të telefonit. Ky produkt është i dizajnuar për smartphone-t Apple iPhone 7 dhe 6S. Vjen në ngjyrë hiri.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8547780067394
I përdorshëm me:
Apple iPhone 6s, Apple iPhone 7
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
UAG-IPH7/6S-L-AS
Lloji i mbështjellësit:
Qëndrueshëm
Ngjyra:
Zezë, hirtë
Prodhuesi:
UAG
Ueb-i i prodhuesit:
Urbanarmorgear.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE