Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështjellëse Spigen Liquid Air për Galaxy A6, zezë

Kodi i produktit:
237457
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8809606426830
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy A6
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
596CS24093

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.75 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefonat celularë janë pajisje të brishta, dhe duhet t'i kushtohet vëmendje mbrojtjes së tyre. Për këtë qëllim, Spigen vjen me Liquid Air për telefonin mobil Samsung Galaxy A6. Ky produkt përshtatet mirë me telefonin tuaj dhe e mbron atë nga gërvishtjet apo papastërtitë. Kjo mbështjellëse është jashtëzakonisht e lehtë, e hollë dhe rezistente ndaj shenjave të gishtit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8809606426830
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy A6
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
596CS24093
Lansuar:
2. 6. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Spigen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE