Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështjellës për telefon Spigen iPhone 7, transparent

Kodi i produktit:
208640
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8809466649912
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
042CS20927

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A jeni pronar i një telefoni iPhone 7? Atëherë zgjedhja e duhur për ta mbrojtur telefonin tuaj është mbështjellësi Spigen Ultra Hybrid 2. Mbështjellësi e mbron telefonin tuaj nga goditjet, gërvishtjet dhe dëmet e tjera të mundshme. Ai është punuar nga materiali i fortë dhe cilësor. Mbështjellësi mundëson qasje të lehtë në të gjithë butonat dhe portet e telefonit. Vjen në dizajn transparent.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8809466649912
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
042CS20927
Lansuar:
24 Shkurt 2017
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Ngjyra:
Transparent
Prodhuesi:
Spigen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE