Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse magnetike EPICO ULTIMATE për iPhone 7/8, e artë / rozë

Kodi i produktit:
234834
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049097856
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7, Apple iPhone 8
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
15810102300015

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marka EPICO ofron vetëm mbulesa mbrojtëse të përzgjedhura dhe me cilësi të lartë, duke përfshirë pajisje plotësuese për telefonat mobil dhe pajisje të tjera të zgjuara. Një nga produktet e kompanisë është shtresa e hollë e plastikës EPICO ULTIMATE, e dizajnuar për iPhone 7/8. Mbrojtësja EPICO ULTIMATE në konceptin prestigjioz është bërë me materiale cilësore me qëndrueshmëri më të madhe. Është moderne dhe kap syrin. Avantazhi është qasja e lehtë në të gjitha lidhësit, kamerat dhe butonat. Shtresa e hollë përshtatet mirë dhe mbron telefonin inteligjent nga dëmtimet, ose gërvishtjet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049097856
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7, Apple iPhone 8
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
15810102300015
Lansuar:
14. 4. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
TPU
Ngjyra:
E kuqe, rozë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE