Mbrojtëse UAG Pathfinder SE për iPhone X, e hirtë

Kodi i produktit:
237117
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
852524008440
I përdorshëm me:
Apple iPhone X
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
IPHX-A-BC

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.75 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

UAG sjell mbrojtësen Pathfinder SE të përshtatur për iPhone X që arrinë të siguroj celularin nga impakti, gërvishtjet dhe dëmtimet e tjera të jashtme dhe në të njëjtën kohë të mos e pengoj funksionalitetin e plotë të tij. Aksesori është krijuar nga materiali i fuqishëm që është rezistent edhe në klimat edhe më ekstreme dhe parandalon rrëshqitjen e celularit nga dora dhe ka ngjyrë të hirtë në formë të kamuflazhit për të hijeshuar celularin tuaj përsosshmërisht.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
852524008440
I përdorshëm me:
Apple iPhone X
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
IPHX-A-BC
Lansuar:
25. 5. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Prodhuesi:
UAG
Ueb-i i prodhuesit:
Urbanarmorgear.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE