Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Këllëf Celly për Apple iPhone 7, rozë

Kodi i produktit:
199061
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8021735722656
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
WALLY800PK

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefonat e mençur janë pajisje të ndjeshme, andaj u duhet kushtuar kujdes të madh mbrojtjes së tyre. Për këtë arsye marka Celly ka krijuar këtë këllëf mbrojtës, i cili është i dizajnuar veçanërisht për Apple iPhone 7, është i ndërtuar nga materiali i lëkurës dhe posedon ngjyrë rozë. Ka një formë perfekte, e cila i ndihmon telefonit tuaj të ketë mbrojte maksimale ndaj goditjeve, gërvishtjeve, pluhurit dhe ndotjeve të tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8021735722656
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
WALLY800PK
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
Materiali:
Lëkurë artificiale
Mundësi qëndrimi:
Ngjyra:
Rozë
Prodhuesi:
CELLY
Ueb-i i prodhuesit:
Celly.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE