Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështjellëse Spigen Liquid Air për Samsung Galaxy S8, e zezë

Kodi i produktit:
211688
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8809522195575
I përdorshëm me:
Samsung GALAXY S 8
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
565CS21611

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbështjellësja Spigen Liquid Air është e dizajnuar posaçërisht për celularët Samsung Galaxy S8. Kjo mbështjellëse ka dizajn elegant me prerje precize për çdo port, tast dhe kënd të celularit dhe është e përbërë nga një kombinim rezistent i polikarbonatit dhe TPU-së me anë të cilave mbron celularët nga goditjet, gërvishtjet dhe plasaritjet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8809522195575
I përdorshëm me:
Samsung GALAXY S 8
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
565CS21611
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Spigen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE