Mbrojtëse BMW Hexagon për iPhone X, e zezë

Kodi i produktit:
228369
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
3700740409398
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone X
I përdorshëm me markat:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.92 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
3700740409398
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone X
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
BMFLBKPXHEXBK
Lansuar:
5. 1. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
Lëkurë
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
BMW

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE