Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse BMW Hexagon për iPhone X, e zezë

Kodi i produktit:
228369
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
3700740409398
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone X
I përdorshëm me markat:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefonat celularë janë pajisje të ndieshme dhe vëmendja duhet t'i kushtohet mbrojtjes së tyre. Për këtë qëllim, prodhuesi BMW vjen me një kuvertë mbrojtëse prej lëkure, e cila është projektuar për telefonin celular Apple iPhone X. Ky mbeshtjelles është një aksesor origjinal i modës dhe një zgjidhje perfekte për mbrojtjen e telefonit tuaj celular. Mbeshtjellesi është bërë prej lëkure me cilësi të lartë që mbron telefonin tuaj nga gërvishtjet , dhe gjithashtu është e pajisur me një magnet të vogël që pengon në mënyrë të besueshme hapjen spontane. Mbeshtjellesi është i pajisur me 3 hapesira per kartela dhe ka gjithashtu një logo të njohur të prodhuesit të famshëm të makinave BMW. Mbeshtjellesi është formuar në mënyrë të saktë për telefonin celular dhe nuk mbulon asnjë qasje në butonat dhe lidhësit. Telefoni juaj i mençur meriton kujdesin më të mirë për të qëndruar i ri sa më gjatë që të jetë e mundur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
3700740409398
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone X
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
BMFLBKPXHEXBK
Lansuar:
5. 1. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
Lëkurë
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
BMW

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE