Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse Samsung për Samsung Galaxy S9+, e zezë

Kodi i produktit:
230717
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8801643105532
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S9 Plus
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
EF-RG965CBEGWW

Si të porosisim në Gjirafa50?

35.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.92 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung prezanton një mbrojtëse të re për Samsung Galaxy S9 +, e cila është dizajnuar jo vetëm për mbrojtje por edhe pamje të bukur . Mbrojtësja metalike i përshtatet në mënyrë perfekte stilit të S9 +. Lejon qasje të lehtë në konektorë dhe butona. Qoshet e ngritura ofrojnë mbrojtje kur telefoni është i kthyer përmbys. Forma e mbojtëses i përshtatet pajisjes, duke e mbrojtur nga gërvishtjet, shenjat e gishtave, yndyra dhe dëmtimet e tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8801643105532
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S9 Plus
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
EF-RG965CBEGWW
Lansuar:
25. 2. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Mundësi qëndrimi:
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE