Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse Apple për iPhone 8 Plus / 7 Plus, e kaltër

Kodi i produktit:
222505
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
1901984968500
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7 Plus, Apple iPhone 8 Plus
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MQHL2ZM/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 9.92 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zgjidhja perfekte për mbrojtjen cilësore të iPhone tuaj 8+/7+ në një dizajn luksoz dhe elegant është mbrojtësja prej lëkure, e cila siguron mbrojtje 100% të telefonit tuaj. Kjo mbrojtëse nga lëkura mbron telefonin nga gërvishtjet, pluhuri dhe dëmtimet tjera. Mbrojtësa vjen në ngjyrë te kaltër të errët.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
1901984968500
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7 Plus, Apple iPhone 8 Plus
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MQHL2ZM/A
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
Lëkurë
Ngjyra:
Kaltër
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE