Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse e bardhë GSM UAG Plasma – iPhone 7/6s

Kodi i produktit:
206528
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8547780067226
I përdorshëm me:
Apple iPhone 6s, Apple iPhone 7
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
UAG-IPH7/6S-L-IC

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 6.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrojtësja e bardhë UAG Plasma nga materiali i qëndrueshëm ofron mbrojtje të lartë për pajisjen tuaj telefonike. Kaloi testet e kërkuara ushtarake për të siguruar që ofron mbrojtje të përsosur për pajisje. Qëndrueshmëria e tij është aq e lartë sa që plotëson edhe standardet ushtarake (MIL STD 810G 516,6). Ky produkt do të mbroj telefonin tuaj nga dëmtimi prej rënieve, goditjeve apo ndonjë aktiviteti tjetër. Materialet e saj sigurojnë mbrojtje maksimale për anën e pasme, pjesët anësore dhe këndet, që janë pjesët më të ndjeshme ndaj dëmtimit. E gjithë kjo duke pasur qasje të lehtë në ekran, butona dhe porte. E dizajnuar për telefonat e mençur Apple iPhone 7/6s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8547780067226
I përdorshëm me:
Apple iPhone 6s, Apple iPhone 7
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
UAG-IPH7/6S-L-IC
Lloji i mbështjellësit:
Qëndrueshëm
Ngjyra:
Zezë, transparent
Prodhuesi:
UAG
Ueb-i i prodhuesit:
Urbanarmorgear.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE