Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse EPICO për iPhone 6/6S EPICO - e gjelbërt

Kodi i produktit:
215598
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049081480
I përdorshëm me:
Apple iPhone 6, Apple iPhone 6S
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
4410101500013

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 0.92 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrojtësja EPICO e përshtatur për iPhone 6/6S vjen me trashësi 0.3mm e krijuar nga plastika e fortë e cila e siguron celularin nga dëmtimet e mundshme si gërvishtja apo plasaritja. Mbrojtësja parandalon rrëshqitjen e celularit nga duart, nuk e pengon përdorimin e të gjitha funksioneve të celularit dhe me ngjyrën e saj të gjelbërt i ofron një hijeshi unike për t'a pasur zili.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049081480
I përdorshëm me:
Apple iPhone 6, Apple iPhone 6S
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
4410101500013
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
TPU
Ngjyra:
E gjelbër
Prodhuesi:
EPICO

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE