Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse iPhone 7 Plus, e kuqe (Camellia)

Kodi i produktit:
210459
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
1901983904318
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7 Plus
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MQ0N2ZM/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

61.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 10.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrojtësi për telefon Iphone 7 Plus vjen me interior mikrofibër nga brenda dhe silikon të butë nga jashtë që e mundëson mbajtjen e lehtë të telefonit. Mbrojtësja e ruan telefonin nga gërvishtjet, të rënat dhe ndotja. Dizajni elegant i mbrojtëses i mundëson përdoruesve përdorimin e shpejtë të ekranit, porteve dhe butonëve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
1901983904318
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7 Plus
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MQ0N2ZM/A
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Ngjyra:
Kuq
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE