Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse Nillkin Nature TPU për Samsung G955 Galaxy S8 Plus, e hirtë

Kodi i produktit:
225918
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6902048138636
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S8+
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
2435728

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.25 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo mbrojtëse është e dizajnuar posaçërisht për celularët Samsung G955 Galaxy S8 Plus. Mbrojtësja ka dizajn elegant me prerje precize për të gjitha portet, tastet dhe këndet e celularit, është e përbërë nga plastika elastike dhe është gjysëm transparente. Me këtë mbrojtëse celulari juaj do të jetë gjithmonë i sigurt nga goditjet, plasaritjet dhe gërvishtjet sepse materiali ofron fleksibilitet dhe qëndrueshmëri të plotë. Mos prit, transformo dhe ruaj celularin tuaj me këtë mbrojtëse. Mbrojtësja vjen me ngjyrë të hirtë

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6902048138636
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S8+
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
2435728
Lansuar:
9. 11. 2017
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
Poliuretan
Ngjyra:
Hiri

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE