Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse për ASUS ZenFone 3, e zezë

Kodi i produktit:
211626
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4712900622799
I përdorshëm me:
ASUS ZenFone 3 Max (ZC553KL)
I përdorshëm me markat:
ASUS
Kodi i prodhuesit:
90AC0270-BCS001

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo mbrojtëse është e dizajnuar posaçërisht për celularët ASUS ZenFone 3. Me dizajnin e saj super të hollë dhe të lehtë ajo ofron mbrojtje të mrekullueshme dhe në të njëjtën kohë mund t'a mbash rehat në xhep. Mbrojtësa është krijuar nga polieterini termoplastik, i cili është i butë dhe i lëmueshëm. Pos që e mbron ZenFone 3, ajo ofron akses të menjëhershëm në portet e tij.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4712900622799
I përdorshëm me:
ASUS ZenFone 3 Max (ZC553KL)
I përdorshëm me markat:
ASUS
Kodi i prodhuesit:
90AC0270-BCS001
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE