Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse Samsung për Galaxy S8, vjollcë

Kodi i produktit:
210663
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8806088689142
I përdorshëm me:
Samsung GALAXY S 8
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
EF-QG950CVEGWW

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.25 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo mbrojtëse është e dizajnuar posaçërisht për celularët Samsung Galaxy S8. Mbrojtësja ka dizajn elegant me prerje precize për të gjitha portet, tastet dhe këndet e celularit, është e përbërë nga plastika elastike dhe është gjysëm transparente. Me këtë mbrojtëse celulari juaj do të jetë gjithmonë i sigurt nga goditjet, plasaritjet dhe gërvishtjet. Mos prit, transformo celularin tuaj me këtë mbrojtëse me ngjyrë të purpurt elegante.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8806088689142
I përdorshëm me:
Samsung GALAXY S 8
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
EF-QG950CVEGWW
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Ngjyra:
Purpurt
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE