Mbështjellëse Apple iPhone X, portokalli

Kodi i produktit:
234295
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
1901987070934
I përdorshëm me:
Apple iPhone X
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MRGK2ZM/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 11.58 € në muaj

Përshkrimi i produktit

Zgjidhja perfekte për mbrojtjen cilësore të iPhone tuaj, ka një dizajn luksoz, elegant dhe është krijuar nga lëkura e kualitetit të lartë. Mbështjellësja rrit pamjen e e celularit për elegancë unike dhe përshtatshmëria e plotë ju sjell mbrojtje të përsosur nga dëmtimet e jashtme. Elegante dhe e bukur Mbështjellësja është e qëndrueshme dhe shumë e rehatshme për t'u prekur. Edhe me përdorim të shpeshtë, nuk humbet vlera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
1901987070934
I përdorshëm me:
Apple iPhone X
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
MRGK2ZM/A
Lansuar:
6. 4. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
Lëkurë
Ngjyra:
Portokalli
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE