Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse Epico Color Snowflakes për Samsung Galaxy A5 (2017)

Kodi i produktit:
227720
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049092554
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy A5 (2017)
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
18210102500014

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Celularët janë pajisje të brishta dhe duhet t'i kushtohet vemendje mbrojtjes së tyre. Për ta bërë këtë, Epico vjen me një mbrojtëse për celular Samsung Galaxy A5 (2017). Është një aksesor ideal për të mbrojtur celularin tuaj nga goditjet, gërvishtjet dhe papastërtitë. Mbrojtje e mrekullueshme e pjesës më të rëndësishme të celularit menjëherë pas ekranit - pjesën e pasme dhe skajet. Është një mbrojtëse e hollë e pasme 0.2 mm, e bërë me material të butë me cilësi të lartë që përshtatet saktësisht në llojin e celularit, duke krijuar një mbrojtje pothuajse të padukshme. Natyrisht ka qasje të lehtë tek lidhësi për karikim dhe kufje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049092554
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy A5 (2017)
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
18210102500014
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
Plastik
Prodhuesi:
EPICO

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE