Mbështjellëse Epico për Samsung Galaxy A5 (2017), dizajn fluskash dëbore

Kodi i produktit:
227720
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049092554
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy A5 (2017)
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
18210102500014

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Telefonat celularë janë pajisje të brishta dhe duhet t'i kushtohet vemendje mbrojtjes së tyre. Për ta bërë këtë, Epico vjen me një mbështjellëse mbrojtëse për telefonin celular Samsung Galaxy A5 (2017). Është një pajisje ideale për të mbrojtur telefonin tuaj nga goditjet, gërvishtjet dhe papastërtitë. Mbrojtje e mrekullueshme e pjesës më të rëndësishme të telefonit menjëherë pas ekranit - pjesa e prapme dhe skajet. Është një mbulesë e hollë 0.2 mm e pasme e bërë me material të butë me cilësi të lartë që përshtatet saktësisht në llojin e telefonit celular, duke krijuar një mbrojtje pothuajse të padukshme. Natyrisht, ka qasje të lehtë në vendet për karikim dhe kufjeve. Jepni rehati telefonit tuaj celular, mbrojeni me Epico!

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049092554
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy A5 (2017)
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
18210102500014
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
Plastik
Prodhuesi:
EPICO

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE