Mbrojtëse magnetike Mcdodo për iPhone 7, e artë / rozë

Kodi i produktit:
232960
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6921002630917
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
PC-3091

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.58 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mcododo ju sjell mbrojtësen Magnetic të përshtatur për iPhone 7 e cila do të siguroj përsosshmërisht celularin tuaj të mençur në çdo moment. Aksesori është krijuar nga polieterini i kualitetit të lartë që arrinë të mbroj celularin nga goditjet, impakti apo pluhuri pa e penguar funksionalitetin e plotë të tij, ka sipërfaqe kundër rrëshqitjes, jdhe me ngjyrën e saj të artë me nuancë të rozës ajo arrinë t'i jep një hijeshi dhe pamje luksoze celularit tuaj duke e komplementuar dizajnin e tij të bukur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6921002630917
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
PC-3091
Lansuar:
22. 3. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Ngjyra:
E kuqe, rozë
Prodhuesi:
Mcdodo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE