Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse Mcdodo Aluminium për iPhone X, e kuqe

Kodi i produktit:
232978
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6921002634137
I përdorshëm me:
Apple iPhone X
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
PC-3413

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mcododo ju sjell mbrojtësen Aluminium të përshtatur për iPhone X e cila do të siguroj përsosshmërisht celularin tuaj të mençur në çdo moment. Aksesori është i krijuar nga rami i aluminit që i mbron këndet përsosshmërisht nga impakti apo goditja dhe nuk e pengon funksionalitetin e plotë të celularit, ka trashësi 0.3mm me një mbështjellës të aluminit mbi kamerë për siguri të plotë dhe me ngjyrën e saj të kuqe arrinë të hijeshoj edhe më tepër dizajnin e bukur të celularit tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6921002634137
I përdorshëm me:
Apple iPhone X
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
PC-3413
Lansuar:
20. 3. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
Alumin, polikarbonat
Ngjyra:
Kuq

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE