Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbrojtëse Nillkin Nature TPU për Samsung G960 Galaxy S9, e tejdukshme

Kodi i produktit:
234102
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6902048153820
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S9 Plus
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
8596311016714

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Celularët janë pajisje të ndjeshme dhe duhet t'u kushtohet kujdes që të mos dëmtohen. Për këtë qëllim vjen mbrojtësja Nillkin Nature, për celularin Samsung G960 Galaxy S9. Kjo mbrojtëse praktike është krijuar nga materiali TPU dhe mbron celularin nga gërvishtjet dhe dëmtimet e tjera mekanike. Mund të operoni me celular pa problem pa e larguar mbrojtësen.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6902048153820
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy S9 Plus
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
8596311016714
Lansuar:
7. 4. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
TPU
Ngjyra:
Transparente
Prodhuesi:
Nillkin

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE