Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje TRITTON Kunai

Kodi i produktit:
208652
EAN:
7286580339652
Lojë:
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Prodhuesi:
TRITTON

Si të porosisim në Gjirafa50?

58.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 9.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Titton Kunai janë kufje shumë të përshtatshme që mund të përdoren për biseda online apo të lidhen me ndonjë panel komandimi të lojërave PS4, PS3 dhe Vita. Jastëkët e kufjeve përshtaten shumë mirë me vesh duke eliminuar zhurmën nga ambienti i jashtëm. Mikrofoni i integruar i bën këto fufje shumë të përshtatshme për përdorim. Mikrofoni mund edhe të hiqet nëse nuk përdoret. Kufjet ofrojnë zë me frekuencë prej 20 Hz deri 20 000 Hz. Këto kufje lidhen me pajisjet tjera përmes jack-ut 3.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7286580339652
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
4,25
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
TRI881040003/02/1
Lansuar:
3 Mars 2017
Lidhës:
3.5mm (TRRS), RCA
Lloji:
Headset, Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
40
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
106
Prodhuesi:
TRITTON
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Trittonaudio.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE