Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtës për celular WEDO Clip-it plus

Kodi i produktit:
233326
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
6
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
4
E rrotullueshme:
EAN:
4003801859248
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me anë të këtij mbajtësi mund ta fiksoni celularin tuaj në makinë dhe të keni çasje në ekranin e tij gjatë gjithë kohës që po udhëtoni. Mbajtësi është dizajnuar për telefonna me madhësi 4" deri në 6" dhe gjërësi 5.5 deri në 8.5 cm. Atë mund ta rregulloni sipas nevojës pasiqë mund të rrotullohet deri në 360° .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
6
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
4
E rrotullueshme:
EAN:
4003801859248
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia maksimale e pajisjes:
8.5
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
6006101
Lansuar:
22. 3. 2018
Lloji i mbajtësit:
Për rrjetë ventilimi
Mbajtëse për:
Celularë
Prodhuesi:
WEDO

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE